MAKRO HİJYEN TEMİZLİK | Ümraniye Temizlik Şirketi
0216 577 65 73 / 0541 562 20 09

inşaat Sonrası Temizliği

Ümraniye İnşaat Sonrası Temizlik Şirketi

Makro Hijyen Temizlik olarak, İstanbul Ümraniye de profesyonel olarak inşaat sonrası temizlik hizmeti vermeye çalışıyoruz.

İnşaat sonrası temizlikte detaylara dikkat edilmesi gerekir. Kaba temizlik yapıldıktan sonra alanın kullanıma hazır hale getirilmesi için profesyonel olarak inşaat sonrası genel temizlik yapılmalıdır. İnşaat sonrası temizliğinin profesyonel ekip tarafından tam donanımlı makinalarla yapılması gerekir.

İnşaat sonrası temizliğinde daha çok kazıma yapılacağından çalışacak personellerin yüzeylere zarar verilmemesi hususunda uyarılması gerekir Özellikle mobilya vb. hassas yüzeyler için sert ovma malzemeleri kullanılmamalıdır. İnşaat sonrası temizlik yapılırken genel olarak yüzeylere kalıcı hasarlar verilmemesi için özel temizlik malzemeleri kullanılmalı ve hassasiyet gösterilmelidir.

İnşaat sonrası temizlik nasıl yapılır ve yapılırken nelere dikkat edilmelidir.

  • Temizlik yapacak personeller bilinçli ve eğitimli olmalıdır.

  • Çalışanların iş güvenliği eğitimi belgesi olmalıdır.

  • Şantiyelerde iş kazası riskine karşın çalışanlar gerekli teçhizatla donatılmalıdır.

  • Yüksekte çalışacak personellerin yüksekte çalışma eğitim ve izin belgesi olmalıdır.

  • Yukarıdan aşağıya doğru inşaat temizliği yapılmalıdır.

  • Temizlenen alanların tekrar kirlenmesi için önleyici tedbirler alınmalıdır.

  • Özellikle zeminler yeni yapıştırılmış olabileceğinden dolayı çok su kullanmadan temizlik yapılmalı ve bu hususta Şantiye şefiyle irtibatta olunmalıdır.

İnşaat sonrası temizliği profesyonel temizlik firmaları tarafından yapılmalıdır. Firmalar inşaat sonrası temizlik için fiyat teklifi oluştururken süreyi normal bir alanın temizlik süresinin 3 katı olarak hesaplamalıdır.

İnşaat sonrası genel temizlik şirketi olarak; İstanbul’da inşaat sonrası temizlikte profesyonel çözümler sunmaktayız.

İnşaat sonrası temizlik çalışması son derece önemlidir. Çünkü; bu çalışmanın profesyonel bir ekiple ve donanımlı ekipmanlarla yapılması gerekmektedir.
Bazı zor kirler ve lekeler için özel temizleyiciler ve makinelerin kullanılması gerekir. Yapılan yanlış uygulamalar yüzeylere  telafisi zor zararlar verebilmektedir.

Firmamız bu konudaki tecrübesiyle pratik ve sonuç alıcı çözümler geliştirerek kaliteli hizmet sunmaktadır.

Makro Temizlik // Profesyonel Temizlikle Tanışın...    


Etiketler : ümraniye inşaat sonrası temizlik şirketleri , ümraniye inşaat sonrası temizlik firmaları , inşaat temizlik şirketleri istanbul ümraniye